راهنمای نگارش مقاله

 نگارش مقالات پژوهشی مستلزم رعایت استاندارد خاصی است و در بسیاری موارد رعایت نکردن این استاندارد منجر به عدم پذیرش مقاله می‌شود. فایل زیر، استاندارد دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی در مورد مقاله‌های ارسالی برای نشریه‌های تخصصی این دانشکده را بیان می‌­دارد. رعایت این استاندارد جهت بررسی و چاپ مقاله الزامی است:

دانلود فایل راهنمای نویسندگان

 

نکات قابل توجه

۱- مقاله­ های ارسالی نباید در مجله­ های فارسی و انگلیسی زبان داخل و خارج کشور چاپ و یا به صورت هم ­زمان به مجلة دیگری ارسال شده باشد.
۲- مقاله باید دقیقاً مطابق راهنمای نگارش مقاله باشد.
۳- پس از ارسال مقاله امکان حذف، اضافه و یا تغییر ترتیب اسامی نویسندگان امکان‌پذیر نیست.
۴- نویسنده مسئول مقاله حتما باید عضو هیئت علمی دانشگاه باشد.

 

هزینه‌های انتشار مقاله

نویسندگان باید مبلغ  ۱۰۰۰۰۰۰ ریال بابت هزینه داوری و در صورت پذیرفته شدن مقاله، ۲۰۰۰۰۰۰ ریال دیگر نیز  بابت ویرایش ادبی و فنی واریز نمایند. بدیهی است که نامه پذیرش پس از واریز وجوه فوق صادر می‌شود.

 

تذکر: نویسندگان گرامی باید پیش از ارسال مقاله، فایل تعهد نویسنگان و تعارض منافع را از لینک زیر دانلود نموده و همه نویسندگان باید آن‌ها را امضا و به همراه فایل مقاله بارگذاری نمایند.

فایل تعهد نویسندگان

 فایل تعارض منافع

 

تذکر: درهنگام ارسال مقاله، بارگذاری ۴ فایل، الزامی می باشد:

۱- فایل  اصل مقاله (بدون نام نویسندگان)

۲- فایل نام و مشخصات کامل همه نویسندگان به فارسی و انگلیسی (شامل آدرس ایمیل و شماره تماس)

۳- فایل تعهد نویسندگان (به همراه امضای همه نویسندگان)

۴- فایل تعارض منافع (به همراه امضای همه نویسندگان)

 

توجه: حتما نام فایل اصلی (بدون نام) مقاله را بصورت Manuscript ذخیره کنید (علاوه بر تغییر اسم فایل، مسیر زیر برای فایل مقاله طی نمایید:  کلیک راست روی اسم فایل + ورود به بخش Properties + ورود به تب Details + حذف مشخصات ذخیره کننده مقاله (Remove))